O nás


Milkshake je módna značka, ktorá bola vytvorená energickým tímom mladých dizajnérov, ktorých vášňou je zmysel pre detail. Značka bola ocenená na mnohých módnych akciách v Poľsku i v zahraničí. V Kórei na Fashion Week alebo na módnom obchodnom Wolves Summit. Na základe svojich skúseností, sa tím dizajnérov inšpiroval a prostredníctvom oblečenia vytvorili svoju vlastnú realitu pre neopakovateľný pocit jednotlivca.

Nová kolekcia Naoko Adventure Hunter je venovaná ľuďom odvážnym, silným a nezávislým. Náš nekonvenčný prístup k módne z teba urobí ženu vyčnievajúcu z davu. Každý deň bude pre teba nové dobrodružstvo.

V tejto kolekcii nájdeš unikátne farebné mikiny, pohodlné šaty a tričká s posolstvom. Pretože motívom tejto kolekcie je cesta do vzdialených kútov sveta.

Kolekcia z roku 2016 Urban republic vedie priamo do Portugalska, Maroka a Japonska, do troch rôznych kultúr a dokonca aj rôznych svetov. Ohromujúca marocká architektúra a krásne portugalské ornamenty boli inšpiráciou pre modrú potlač azzurro, ktorá so sebou prinášajú trochu tepla, a dokonca šíria žiarivú auru poľskej studenej jesene a zimy. Japonsko pripomína rozmanitosť a nevyspytateľnosť prírody. Nezvyčajná, plná farebných neónových uličiek, nádherných parkov a divočiny. Svet budúcnosti a tradície, je práve to, čo robí túto krajinu jedinečnou. A tieto emócie priniesli dizajnéri na látku prostredníctvom potlače ohayo.

Šaty sú vyrobené v Poľsku, z poľských, certifikovaných materiálov a navrhnuté s cieľom slobody myslenia.

Všetky produkty, ktoré Vám predstavujeme, sa vyznačujú dôrazom na detail, ako aj na funkcionalizmus. Pridanie trochu svojho srdca do každého produktu a vášeň pre cestovanie, vytvorili rad odevov, ktoré vás zavedú do čarovných kultúr a miest, bez toho, aby ste museli opustiť domov.